"> باتری یو پی اس کره ای و چینی باتری از جمله تجهیزات جانبی اصلی در کنار یو پی اس است
besmallah
021-86023253 021-86023287
021-77093752 021-77093755
باتری یو پی اس کره ای و چینی

باتری یو پی اس کره ای و چینی باتری از جمله تجهیزات جانبی اصلی در کنار یو پی اس است که انرژی الکتریکی را در خود ذخیره کرده و در مواقع قطعی برق، وارد مدار شده و برق مصرف کننده را تامین میکند.
انواع مختلفی از باتری یو پی اس ها در بازار موجو می باشد که هر کدام بسته به کیفیتشان طول عمر متفاوتی دارند.

باتری یو پی اس مرغوب برای یو پی اس

برای دستگاه یو پی اس باید از نوع باتری مرغوب استفاده کرد. چرا که هم در ط.ول عمر ups دخیل هست و هم در طول عمر خود باتری. در بازار کنونی انواع باتری های چینی موجود می باشد که شرکت تکا انرژی مرغوب ترین و شناخته شده ترین آنها را برای مشتریان پیشنهاد می دهد.

از جمله باتری های چینی که شرکت تکا انرژی به مشتریان خود پیشنهاد می دهد عبارت اند از:

باتری یو پی اس narada : که ساخت کشور چین بوده و با 2 سال گارانتی تعویض به بازار عرضه میکند باتری ناردا داری طول عمر 4 تا 5 سال می باشد.
باتری یو پی اس kstar : این برنذ نیز ساخت کشو چین بوده و مانند باتری نارادا با 2 سال گارانتی تعویض عرضه میشود و طول عمری در حدود 4 تا 6 سال دارد.
همچنین در زمینه باتری های ویتنامی : باتری یو پی اس long ویتنام را با 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش با طول عمر 5 تا 6 سال عرضه میکند. باتری یو پی اس کره ای و چینی

باتری یو پی اس کره ای

از جمله باتری های با کارکرد وباکیفیت بالا، باتری یو پی اس کره ای می باشد این نوع باتری ها دارای طول عمر بالایی نسبت به سایر برندها دارند، و شرکت تکا انرژی باطری های کره ای را با 3 سال
گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه میکند.
باتری یو پی اس یونیکور (باتری unikor) و باتری یو پی اس نیومکس (باتری newmax) از جه باتری های معتبر کره ای هستند که توسط شرکت تکا انرژی عرصه میشود.
لازم به ذکر است که خدمات نصب تمامی باتری های ذکر شده بصورت رایگان انجام میگیرد.

باتری کره ای ، باتری یوپی اس کره ای، باتری چینی، لیست قیمت باتری، فروش باتری

باتری یو پی اس کره ای و چینی
3.1 (61.23%) 65 votes